Menü

Ödeme Seçenekleri

 

Kapıda Ödeme : 

Çok fazla uzaklara gitmeye gerek yok daha birkaç yıl öncesine kadar mağaza ve dükkânlardan yaptığımız alışverişlerde bitmek bilmeyen kuyruklarda bekler, park yeri bulmakta sıkıntı çeker, uygun ve kaliteli ürünleri bulmak için mağaza mağaza dolaşarak yorulurduk. Alışveriş için zaten iş yaşamından geriye kalan kısıtlı tatil günlerimizden birini bu iş için ayırırdık. Daha sonraları internet hayatımızda çığır açsa da; sanal dünyaya kredi kartı bilgilerimizi güvenlik nedeniyle vermekten çekindik.

Çoğumuz güvenlik sorunu nedeniyle internetten alışveriş yapmaya sıcak bakmadı. Ancak şimdi kapıda ödeme kolaylığı sayesinde kredi kartı kullanmadan siparişlerimizin teslimatı sırasında ödeme yapabiliriz. Böylece kredi kartı kullanmadan internetten alışverişin keyfini yaşayabiliriz.  

Kapıda ödeme siparişleriniz MNG kargo güvencesi ile sizlere ulaştırılır. Türkiye çapında nakit alışverişlerinizde geçerli olan siparişlerinizi sitemizdeki tüm ürünler için gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı ile Taksitli ve Peşin Ödeme :

Alışverişlerinizi kredi kartınız ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için sitemizde kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir.

Güvenlik sistemini sağlayan SSL bağlantısının çalıştığını, sipariş işlemleriniz esnasında kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenmekte olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm Banka Kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

 

Banka Havalesi İle Ödeme :

Tercihinize bağlı olarak siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş işlemi yaparken havale seçeneğini işaretledikten sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarına göndermeniz yeterlidir.

Siparişi takip eden en fazla 3 iş günü içerisinde havalesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.