Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
  • Renk

Lenovo P70 Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo P70 Kılıf ve Aksesuarları

P70

Lenovo markasına ait P70 isimli akıllı telefon 5.0 inç'lik büyük ekranı ve 13 mp arka, 5 mp ön kamerası ile farklılık yaratan bir model. Ergonomik tasarımı sayesinde de tek el kullanması da oldukça pratik. Android işletim sistemine sahip olan akıllı cihaza ait ihtiyacınız olan ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sitede bulunan ürünler birebir telefonunuza ait ve uyumludur. Sitede sarj aleti, kulaklık gibi akıllı cihazınıza ait teknolojik aletler bulabileceğiniz gibi telefonunuzu korumak amaçlı telefon kılıfları ve ekran koruyucularına da ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda spor kol bandı gibi her yerde kolayca bulunamayan hayatınızı kolaylaştıracak aksesuarlara da güvenle ulaşabilirsiniz.

P70 Ekran Koruyucu ve Telefon Kılıfları

Akıllı cihazları dış etkenlerden korumak bazen oldukça zordur. Ekran koruyucu ve telefon kılıfları telefonunuzu bu etkenlerden korumak için en önemli aksesuarlardan.

Sitemizden telefonunuz için kırılmaz ekran koruyucu alarak ekranınızı daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Koruyucular ekranı güvenli hale getirirken kılıflar telefonunuzun kasasını korur. Aynı zamanda kılıflar ile telefonunuza renk ve özgünlük katabilirsiniz.

P70 Teknolojik Aksesuarlar

Akıllı cihazların teknolojik aksesuarları her zaman güvenilir ve orijinal olmayabilir. Data kablosu ve sarj aleti gibi ürünler güvenilir olmadığında akıllı telefonunuza fazlasıyla zarar verebilir. Sitemizden bu ürünleri de size güvenilir kalitesiyle satışa sunar.

Sitede bulunan stylus kalem telefonunuzu farklı bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Bu anlamda sitede oldukça geniş yelpazede ürünü bir arada bulmak mümkün.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic Lenovo P70 ultra şeffaf Ekran Koruyucu Film
9.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 8.39TL
Microsonic Lenovo P70 Kılıf Transparent Soft Siyah
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Lenovo P70 Kılıf Transparent Soft Pembe
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Lenovo P70 Kılıf Transparent Soft Mavi
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Lenovo P70 Kılıf Transparent Soft Beyaz
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TLEtiketler: P70


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi