Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
    0
  • Renk

HTC Desire 825 Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 825 Kılıf ve Aksesuarları

Çığır açmakta olan bir tasarıma sahip olan telefonun özenli bir korumaya ihtiyacı olmaktadır. Desire 825 telefonunun oval kenarları harika bir duruşa neden olmaktadır.

Desire 825 Kılıfları

Bu tasarım konusunda oldukça güzel olan telefonun metal çerçeve yapısına sahip kullanışlı bir kılıf seçeneği yer almaktadır. Aynı zamanda özellikle bayanların ilgisini çeken harika desenleri ile desenli kılıf seçenekleri yer almaktadır. Şeffaftan vazgeçmem bana telefonumun güzelliği yeter diyenler için kılıf marketim sitesi tarafından şeffaf kılıf seçeneği de yer almaktadır. Her konu da deri tercih edenler için deri kılıf seçeneği de beğeninizi beklemektedir. Metal kılıf da aynı şekilde telefon için uygun ve güzel görünen bir kılıf olmaktadır. Silikon kılıf her zaman öndedir diyenler için de güzel renkleri ile silikon kılıflar site de yer almaktadır. Her yerde kendine bakmayı sevenler için üretilmiş mükemmel kılıf aynalı kılıf da sizlerin alımını beklemektedir. Ayrıca ekran koruyucu kullanmayı sevmeyenlerin tercihi kapaklı kılıflar da sizlerin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır.

Desire 825 Ekran Koruyucuları

Telefonları korumak için bir tek kılıf her zaman yeterli değildir. Kılıfın yanı sıra ekran koruyucularına da ihtiyaç duyulmaktadır. Sayfaya girildiği zaman uygun ekran koruyucularını bulmak mümkün olmaktadır. Hayatında sporu çok sevenlerin en çok şikayet ettikleri konu telefonlarını bırakacak alan olmamasıdır. Site sizler için bunu da düşünerek ve işinizi kolaylaştırmak adına spor kol bandı üretilmiştir. Telefonunuzu güvenli bir şekilde yerleştirerek ve kolunuza takmanızın ardından sizi hiç engellemeyen telefonunuzun da yanınızda olmasına yardımcı olan oldukça kullanışlı bir ürün olmaktadır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic HTC Desire 825 Silikon Kılıf Pembe
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic HTC Desire 825 Silikon Kılıf Mavi
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic HTC Desire 825 Silikon Kılıf Beyaz
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic HTC Desire 825 Silikon Kılıf Siyah
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic HTC Desire 825 Kırılmaz Ekran Koruyucu Film
19.99TL - KDV Dahil
KDVsiz: 16.94TL

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi